Salı, Ocak 31, 2023
Google search engine
Ana SayfaUncategorizedÖZEL HAREKAT POLISI 5 KISIYE HAYAT 2 KISIYE ISIK OLDU

ÖZEL HAREKAT POLISI 5 KISIYE HAYAT 2 KISIYE ISIK OLDU

Samsun&#39da yasanan talihsiz kazada yogun bakima alinan, ardindan hayatini kaybeden Özel Harekat Polisi Emre Bagci 5 kisiye hayat, 2 kisiye de isik oldu.

Samsun&#39da 9 gün önce meydana gelen trafik kazasinda agir yaralandiktan sonra hayatini kaybeden 27 yasindaki Özel Harekat Polisi Emre Bagci&#39nin organlari 5 kisiye hayat, 2 kisiyi ise isik oldu.

Kazada Ondokuz Mayis Üniversitesi ögrencisi Ozan Utku Taskin hayatini kaybetmis, sürücü ve iki çocugu ile birlikte bir kisi de yaralanmisti. Ondokuz Mayis Üniversitesi Tip Fakültesi Hastanesinde tedavi altina alinan Emre Bagci dün hayatini kaybetti. Ailesi, gencin üzerinden organ bagis kimligi çikmasi üzerine ogullarinin tüm organlarini organ bekleyen hastalara bagisladi.

Operasyon hakkinda bilgiler veren Samsun Organ ve Doku Nakli Bölge Koordinasyon Merkezinde görevli Prof. Dr. Yarkin Kamil Yakupoglu bilgi verdi.

Emre Bagci&#39nin organlarini almak için Saglik Bakanligina bagli ambulans uçak ve Türk Silahli Kuvvetlerine ait bir uçak Ankara, Istanbul ve Bursa&#39dan ameliyata girecek ekip Samsun&#39a getirdi. Ekip, karaciger Bursa&#39ya, kalp ve akciger Istanbul&#39da bir hastaneye, böbrekler ve kornealar da OMÜ&#39ye organ ve doku bekleyen hastalara nakldilmek üzere çikartildi.

Ameliyata giren ekipler daha sonrasinda hastalar tarafindan beklenen akciger, kalp, karaciger, böbrekler ve kornelari aldi. Özel Harekat Polisi Emre Bagçi&#39dan alinan organlar polis eskortu ile Samsun Çarsamba Havaalaninda bekleyen uçaklara götürüldü.

Bayram OK

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments